Preces atgriešana

Iepērkoties e-veikalā, Jums ir tiesības atkāpties no darījuma 14 kalendāro dienu laikā. 14 dienu termiņš sākas ar paziņojuma par preces nonākšanu pakomātā vai pasta nodaļā saņemšanu, kurjera gadījumā – ar sūtījuma nonākšanu Jūsu adresē.

Lai atkāptos no līguma, nosūtiet pieteikumu par atkāpšanos no līguma uz elektroniskā pasta adresi : info@biofamily.lv

  1. Iegādātās preces var nodot atpakaļ 14 dienu laikā pēc pieteikuma par atkāpšanos iesniegšanas.
  2. Atpakaļ nododamajai precei jābūt bez trūkumiem un defektiem, pilnā komplektācijā, oriģinālajā iepakojumā un nelietotai.
  3. Koka preces, kuras ir personalizētas ar gravējumiem, vai iegādātas pēc speciāla pasūtījuma atgriezt nav iespējams, izņemot gadījumus, kad precēm ir brāķis.
  4. Ar preces nodošanu atpakaļ saistītos izdevumus  (tostarp piegādes izdevumus) apmaksā pasūtītājs.

Nepareizas vai nekvalitatīvas preces nodošana atpakaļ

  1. Gadījumā, ja prece neatbilst pasūtītajai vai ir ar defektiem, nekavējoties paziņojiet par to mums, taču ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas un uzzināšanas par neatbilstību vai trūkumiem.
  2. Šim nolūkam nosūtiet vēstuli ar paziņojumu uz mūsu elektroniskā pasta adresi info@biofamily.lv
  3. Pārdevējs var atteikties no nekvalitatīvas preces nodošanas atpakaļ prasījuma.
  4. Atpakaļ nodošanu lūdzam adresētRīga, Ieriķu iela 60 – 205, LV – 1084

– Atbildību par neuzmanīgu apiešanos ar trauslām, tostarp koka precēm, nes pats pircējs. Pārdevējs neuzņemas atbildību par rupju apiešanos ar šāda veida precēm un neatbild par defektiem, kurus radījis pats pircejs!

Uzmanību : Preču atgriešana nedarbojas uz akciju vai nocenotām precēm!

Atkāpšanās no pasūtījuma pirms pasūtījuma izpildes

Ja vēlaties pasūtījumu anulēt pēc norēķināšanās par precēm, taču pirms preču piegādes, paziņojiet par to nekavējoties uz elektroniskā pasta adresi: info@biofamily.lv

E-pastā lūdzam norādīt pasūtījuma numuru un pievienot savu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, pasūtījuma iesniegšanas datums, tālruņa numurs, bankas konta nr.).

Naudas atmaksa

Atkāpjoties no līguma, atmaksāsim Jums pirkuma summu  vēlākais 14 dienu laikā pēc pieteikuma par atkāpšanos no līguma nonākšanas pie mums. Naudu atmaksāsim uz atkāpšanās pieteikumā norādīto norēķinu kontu. Atmaksājamajā summā nav iekļautas piegādes izmaksas.

Pārdevējam ir tiesības apmaksātās summas atmaksu kavēt līdz brīdim, kad esat preci nodevis atpakaļ, vai esat iesniedzis izziņu par preces nosūtīšanu atpakaļ.