Kā attīrīt pašam savu auru?

Cilvēka auras pamatīpašības

 • Katra cilvēka aurai piemīt sava unikāla frekvence. Tā piemēram cilvēki ar līdzīgām auras frekvencēm ļoti ātri atrod kopīgu valodu. Jāzina, ka auras frekvences var iemācīties attiecīgi pielāgot un mainīt apkārtējai videi un cilvēkiem.
 • Katra cilvēka aura mijiedarbojas ar apkārtējo cilvēku aurām. Tas nozīmē, ka cilvēks atdod daļu savas enerģijas, tajā pašā laikā, uzsūcot daļu no citu cilvēku enerģijas. Ja šī enerģijas apmaiņa notiek neapzināti, tad līdz dienas beigām cilvēkam var uzkrāties daudz nevajadzīgu enerģijas nogulšņu.
 • Cilvēka enerģētiskais lauks mijiedarbojas arī ar dzīvnieku, augu, minerālu u.c. enerģētiskajiem laukiem. Auru vislabāk līdzsvaro un atjauno dabas tuvums. Tā piemēram, katram kokam ir sava īpaša frekvence, un katra koka tuvumā būs atšķirīgas sajūtas un rezultāts. Arī kristāliem un dārgakmeņiem ir pozitīva iedarbība uz cilvēka auru.
 • Jo ilgāka un tuvāka saskarsme, jo lielāka enerģijas apmaiņa. Cilvēka aura atstāj nospiedumu uz auru, ar kuru tā mijiedarbojas. Tas var būt cilvēks, vides sastāvdaļa vai priekšmets.
 • Aura un izmaiņas tajā atspoguļo indivīda fizisko, emocionālo un garīgo stāvokli. Tātad auras krāsas, to dzidrums, krāsu laukuma izmēri un kontūras – visi šie elementi sniedz informāciju par cilvēku. Katru reizi, kad cilvēks uz kaut ko emocionāli reaģē, auras elementos notiek kaut kādas izmaiņas.

Veidi, kā paplašināt auru
Tā kā Aura ir elektromagnētiskais lauks, kurš ir ikvienai dzīvai būtnei, tad  visi enerģētiskā lauka rādītāji projicējas fiziskajā laukā. Tādēļ, ja pareizi noskaidro izmaiņas aurā, var noteikt slimības, toksīnu izvietošanās vietas un pat slimību psiholoģiskos iemeslus. 
Ja magnētiskais lauks ir novājināts, palielinās elektriskais lauks, kurš nav spējīgs noturēt citas enerģijas līdzsvarā, tādēļ cilvēks mainās, kļūst jutīgāks un ne vienmēr adekvāti rīkojas. Kas var palīdzēt noturēt magnētisko lauku? Protams, skābekļa molekula ir viens no nosacījumiem, tādēļ tik svarīgi ir šī elementa esamība mūsu organismā. Skābeklis palīdz kļūt enerģētiski stabilākiem. 
Tādēļ pats vienkāršākais veids, kā attīrīt savu auru jeb, citiem vārdiem, atjaunot magnētisko lauku – vienkārši būt dabā, tur, kur ir koki – skābekļa avoti. Tieši magnētiskais lauks padara mūs spēcīgākus, nosvērtākus, elektroniskais – efektīvus. Elektroniskais lauks palīdz veidot tēlu, magnētiskais, tā teikt, noved lietu līdz galam; elektriskais – palīdz izteikt individualitāti. 
Savs enerģētiskais lauks jākopj gluži tāpat kā fiziskais ķermenis. 

Nepieciešams:– veikt prānajānas – elpošanas vingrojumus, tie palīdz smadzenēm piegādāt skābekli;- meditēt vai darīt kaut ko meditatīvu – tas palīdz smadzenēm strādāt aktīvāk, uzlabojot asins cirkulāciju tajās;- lūgties vai/un skaitīt mantras;- tāpat var palīdzēt tādi līdzekļi kā sandalkoka eļļa, kuru var pilināt uz ķermeņa trešās acs rajonā un uz pēdām. Der arī mirres eļļa;- un – galu galā – koki palīdz attīrīt enerģētisko lauku. Pietiek atrast savu koku un piekļauties tam ar muguru.

Auras attīrīšana
Auras attīrīšanu var veikt jebkurā laikā, ja vien Jūs jūtiet, ka tas ir nepieciešams. Jums būs nepieciešama melna vaska svece.

 •  Aizdedziniet melnu sveci, paņemiet to labajā rokā un sāciet to, lēnā garā, virzīt uz leju, sākot  no galvas, gar kreiso roku, sānu, kāju un nonākot līdz zemei, neaizmirstiet arī kāju pēdas. Svece jātur, apmēram 30 cm attālumā no ķermeņa. Tas pats jāizdara arī virzot sveci gar kreisās un labās kājas iekšējām daļām.
 •  Pārlieciet sveci kreisajā rokā. Un izdariet visu to pašu, ko darījāt iepriekš, jau ar ķermeņa labo pusi un, pēc tam, atgrieziet sveci pie galvas. 
 • Ar apļveida kustībām, virziet sveci virs galvvidus, pie pieres, pie kakla, pēc tam pārvietojiet pie krūtīm, kuņģa, zem nabas. Tā Jūs attīrīsiet arī visus septiņus enerģētiskos centrus.
 •  Pēc šīs procedūras, notīriet sveci – savāciet nodeguļus, lieko vasku. Sveci atstājiet, lai izdeg – lai atjaunojas aura un veselība. 
 •  Izsakiet šādus vārdus: „Lai izdeg šī svece (vārds) veselībai!”
 •  Nodeguļus, ko esiet savākuši no sveces, ietiniet papīrā un iemetiet upē. Metiet pār kreiso plecu, pagriežoties ar muguru pret ūdeni. 

Melna vaska svece:

Melnā krāsa ir ļoti spēcīga! Tāpēc jābūt piesardzīgiem, to izmantojot. Tās ietekme var būt gan pozitīva, gan negatīva. Melnā krāsa ir kā spēcīgs akumulators, kas palīdz “sadedzināt” ļaunas un negatīvas domas, pārvarēt dzīves robežsituācijas: depresiju, tuvinieku zaudējumu, šķiršanās sāpes, smagu slimību ārstēšanas procesu. Melno izmanto arī dziļām meditācijām, ļauno spēku izdzīšanai, aizsardzībai pret enerģētiskiem kaitējumiem.

Auras attīrīšanas veids ar ūdeni:

Kad mazgājieties, tad ar slapjām rokām var veikt kustības, it kā jūs ķemmējieties apmēram 5-10 cm attālumā virs matiem. Jūs it kā ķemmējiet savu auru. Katru reizi pēc tādas “ķemmēšanas” paturiet rokas zem auksta, tekoša ūdens un atkārtojiet to vairākas reizes. Var skaitīt jebkurus vārdus vai vienkārši sacīt:” Ūdentiņ, ūdentiņ attīri mani no visa sliktā, no visa nevajadzīgā. Māte-Zeme pieņem visu nevajadzīgo. Es kļūstu skaists(a) un tīrs(a)”. 

Šie vienkāršie līdzekļi palīdz noņemt saspringumu, nogurumu, piepildīt ar gaišu enerģiju, kuru var virzīt radošumā un radīšanā.
http://inrossa.blogspot.com/2015/02/auras-attirisana.html