Kā 5 minūšu laikā iemācīties saskatīt savu Auru!

Tagad iemācīsimies ieraudzīt savu enerģētisko apvalku un auru. Nodarbosimies ar pašu ķermeņu enerģetisko un astrālo ķermeņu nolasīšanu, vai arī tā saucamo, ēterisko čaulu un auru.
Cilvēks ir noausts nevis tikai no blīva fiziskā ķermeņa, bet gan no vairāku smalkāku matēriju ķermeņiem.

Pats rupjākais cilvēka ķermenis – fiziskais, tas ir ierobežots un aptaustāms.
Pats smalkākais ķermenis – tas ir tukšums (apziņa) – neierobežots.

Pēc rupjā fiziskā ķermeņa nāk ēteriskais. To var ieraudzīt pats ar savām acīm un tas ir tik pat viegli izdarāms, kā ieraudzīt enerģiju, uzpeldošo debesīs.

Paņēmiens nr 1)

  • Novietojies savu plaukstu gaišā spoži apspīdētā gaismā.
  • Kā fons, varētu kalpot gaiša siena, balta papīra lapa, balts fons Jūsu datora monitorā, vai arī gaišas debesis.
  • Tagad iztiepiet roku ar plaukstu sev pretī.
  • Skatieties ar kliedējošu skatienu, bet tajā pašā laikā redzot roku.
  • Pakāpeniski ar nemirkšķinošu skatienu uz plaukstu Jūs sāksiet redzēt caurspīdīgu apvalku, tas arī ir jūsu ēteriskais ķermenis.

Kas notiks ja skatīsieties uz plaukstu vēl ilgāk?

Ja skatīsieties uz plaukstu vēl ilgāk, tad pēc kada laika papildus apvalkam ieraudzīsiet dažadas gaismas apkārt plaukstai. Tās būs platākas un spožākas nekā caurspīdīgais apvalks.
Šī gaisma ir nekas cits, kā aura, vai arī astrālais ķermenis. To ieraudzīt var ar perifēro redzi. Pakapēniski attīstot šo redzi, skatoties ilgāk uz plaukstu, ieraudzīsiet parelēli spīdošajai gaismai vēl toni – tās ir Jūsu auras krāsas.
Jūs variet redzēt savu un citu cilvēku auru, kā arī noteikt viņu raksturu un cilvēka stāvokli.

 

Paņēmiens nr 2)

Paņemiet biezu krāsainā papīra lapu un lielu balta papīra gabalu, apmēram 60 cm reiz 1 metrs. Jūs ieraudzīsiet redzes fenomenu, kuram nav nekā kopēja ar auru, bet pateicoties šai tehnikai var iemācīties redzēt cilvēka auru. Nolieciet baltā papīra lapu uz grīdas zem lampas ar spilgtuma regulatoru. Vidū nolieciet bieza sarkana papīra lapu. Tagad fiksējiet acis uz krāsainā papīra vidu un nemirkšķiniet. Nogaidiet 30 sekundes. Turpinot skatīties uz sarkano lapu, ātri aizvāciet to un paskatieties uz to pašu vietu uz baltās lapas. Sekundes daļu jūs redzēsiet tās krāsas, uz kuru skatījāties iepriekš, papildkrāsu. Ja tā bija sarkana krāsa, tad jūs redzēsiet zaļu. Pēctēls vienmēr atšķiras no sākotnējās krāsas, bet to forma ir vienāda. Iegūtais pēctēls, mirdzošs un caurspīdīgs, izskatīsies it kā planējošs. Ja jūs veiksiet tādu eksperimentu ar četrām, piecām papīra lapām pēc kārtas, kas prasīs tikai pāris minūtes, eksperimenta beigās jūs iegūsiet zināmu jūtību pret tāda veida krāsu tēlu redzējumu – mirdzošu, caurspīdīgu un telpā planējošu. Šīs krāsas ļoti līdzinās auras laukam, izņemot to, ka tās ir daudz pilnīgākas, jo tikai nedaudziem cilvēkiem ir tīras un skaidras auras krāsas.

Nākamajā apmācību posmā jums būs vajadzīgs partneris; vēlams, lai jūs abi būtu baltā apģērbā. Tas ir visvieglākais veids iemācīties redzēt krāsas. Protams, apģērbs neapslāpēs auru, bet tā krāsas var vai nu apgrūtināt vai atvieglot auras saskatīšanu. Novietojiet savu partneri pie baltas sienas, paņemiet lampu ar spilgtuma regulatoru, ieslēdziet to uz pilnu jaudu un apgaismojiet partneri. Tagad ņemiet krāsainā papīra lapu, un lai jūsu partneris tura to 2,5 cm attālumā no savas sejas zem deguna. Paejiet malā un paskatieties uz krāsu, kā jūs to darījāt iepriekš; fiksējiet skatienu uz šo lapu, aizskaitiet līdz 30 un palūdziet partneri aizvākt to. Jūs ieraudzīsiet papildkrāsu, kas planē telpā partnera priekšā. Mainot krāsainā papīra lapas, jūs pieradīsiet pie “pēctēla” krāsām ap partneri un jūsu prāts pielāgosies šai idejai. Pēc tam jūs varat novietot krāsaino papīru aiz galvas vai aiz pleciem, 30-60 cm attālumā no partnera. Izdariet to četras-piecas reizes, kamēr pierodat redzēt krāsas, kas planē ap viņa ķermeni. Tagad aizvāciet krāsaino papīru un turpiniet skatīties uz partneri, vienlaikus ļoti, ļoti lēnām mazinot lampas spilgtumu. Jūs pietuvosieties tam maģiskajam brīdim, kad cilvēka ķermenis kļūs pavisam tumšs – pēc tam, bladāc! – visas krāsas pēkšņi uzzibsnīs un jūs ieraudzīsiet auru. Visu pilnībā.

Jūs zināsiet, ka tās ir patiesās auras krāsas, nevis papildkrāsas, kuras jūs redzējāt iepriekš, pēc tā, ka jūsu priekšā parādīsies daudz mainīgu krāsu. Viss, ko cilvēks domā un jūt projicēsies viņa aurā. Kā likums, krāsas ap galvu un pleciem atspoguļo domas. Krāsas ap krūtīm un ķermeni, kas aptver muguru, lielākoties ir saistītas ar cilvēka jūtām un emocijām, kaut arī dažreiz vērojama neliela krāsu pārklāšanās. Papildus tam, ka aura attēlo cilvēka domas un jūtas, ir arī trešā iespēja. Dažreiz aurā izpaužas fiziskā ķermeņa problēmas. Ja jums kaut kas sāp, tas ļoti bieži izskatās kā krāsains plankums jūsu aurā. Krāsas, ko rada jūsu domas, mirdzēs un mainīsies, atbilstoši domu gaitai, bet krāsām, kas atspoguļo emocijas, parasti piemīt tendence planēt vai pārvietoties. Krāsas, kas saistītas ar slimībām, tiks fiksētas un, kā likums, tām ir stūri vai forma, bet pati forma nemainīsies. Ķermeņa kustības laikā krāsu plankumi tiks fiksēti noteiktā vietā. Dažreiz slimību nevar ieraudzīt, jo starojums, kas ar to saistīts, pilnībā atrodas ķermeņa iekšienē un neparādās ārpusē. Bet tas notiek galēji reti.

Jau ļoti sen ir atklāts, ka, iemācoties lasīt auru, jūs varat vienkārši paskatīties uz cilvēku un ieraudzīt visas viņa aurā fiksētās formas. Jūs uzreiz sapratīsiet, kas ar šo cilvēku nav kārtībā. Jums nevajadzēs magnētiskās-rezonanses attēlu vai citu pētījumu rezultātus. Vienkārši paskatieties uz auru un nosakiet precīzu diagnozi. Lielākā daļa cilvēku to var izdarīt. Visiem cilvēkiem piemīt spēja redzēt auru, ja tikai viņiem nav kaut kādas nopietnas fiziskas vai emocionālas problēmas. Lūk, kā var noteikt, vai šie lauki ir reāli vai nē. Piedāvājiet cilvēku grupai padomāt, piemēram, par savu automobili. (Gandrīz katram ir dažādas dabas jauktas sajūtas, kas saistītas ar automobiļiem.) Un jūs nekavējoties ieraudzīsiet, kā mainīsies auras krāsas ap galvu laikā, kad viņi domā. Pēc tam jūs varat teikt: “Padomājiet par kādu, kas jums nepatīk”. Iespējams, jūs ieraudzīsiet netīru sarkanu krāsu, niknuma krāsu, jo parasti, mēs dusmojamies un esam nikni, kad nemīlam kādu. Šāds starojums parādīsies ap galvu un pleciem, iespējams pat ap ķermeni līdz pašai apakšai. Pēc tam sakiet: “Padomājiet par kādu, kuru jūs patiešām mīlat. Ieejiet šai stāvoklī. Izvēlieties mīlamo cilvēku un padomājiet par viņu”. Šajā gadījumā parasti ir redzami rozā toņi, kas iziet no krūšu apvidus, un zelta vai balts starojums no galvvidus. Ja jūs palūgsiet cilvēkam padomāt par garīgām lietām un par Dievu, tad redzēsiet daudz zelta un violetās krāsas. Krāsas mainīsies brīdī, kad cilvēks sāks domāt par kaut ko citu. Lūk, tā jūs varat pārliecināties par to, ka aura patiešām eksistē.