kāpēc rodas slimības

Kāpēc rodas slimības?

Mēs bieži uzdodam sev jautājumu – kāpēc tas notika ar mani, kāpēc es saslimu? Kāpēc man tā neveicas un es nevaru tikt uz kājām? Staigājam pa ārstiem, bet zāles nelīdz. Vai arī palīdz, bet tikai uz nelielu laiku, un tad atkal slimība ņem virsroku.  Šādos brīžos vajag apstāties un aizdomāties par to, kā mēs dzīvojam savu dzīvi, varbūt slimība ir zīme tam, ka dzīve ir beidzot jāmaina? 

ēteriskais ķermenis

Jebkura slimība aizsākas cilvēka ēteriskajā ķermenī. Ēteriskais ķermenis ir cieši saistīts ar fizisko ķermeni. Mūsu ēteriskais ķermenis ir notikumu, fizisko un emocionālo sāpju centrs. Šajā ķermenī tiek akumulēts milzīgs enerģijas daudzums. Tas ir ķermenis, kurā fiksējas un aizsākas visas mūsu slimības.  Jebkura slimība tā ir enerģētiskā blokāde mūsu ēteriskajā ķermenī, un tā var rasties dažādu iemeslu dēļ. Cilvēka slimība ir signāls tam, ka mūsu dvēsele un fiziskais ķermenis nav harmonijā viens ar otru. Izārstējot dvēseli un noņemot enerģētiskos blokus, mēs izārstēsim arī pašu slimību un neļausim tai atkārtoties.

 

Šajā rakstā mēs izskatīsim 3 galvenos iemeslus no ezotēriskā aspekta, kas ir galvenie slimību izraisītāji fiziskajā ķermenī.

1. Emocijas un pārdzīvojumi

No dziedniecības aspekta iespiestas emocijas ir viens no galvenajiem slimību izraisītājiem. Dažādas emocijas izraisa dažādas slimības. Piemēram, aizvainojumi – izraisa vēzi, dusmas – izraisa aknu un nieru slimības, bailes – izraisa galvas un acu slimības, uztraukums – vēdera dobuma problēmas. Jāatceras ir tas, ka jebkura emocija ir kā programma, kura tiek ierakstīta mūsu ēteriskajā ķermenī. Jebkurš aizvainojums vai dusmas ir kā katalizators tai vai citai slimībai. Ja cilvēks visu mūžu dzīvo ar pārmetumiem vai dusmām pret sevi vai citiem, agri vai vēlu viņam parādīsies kāda konkrēta slimība. Pirmais solis, lai izveseļotos ir darbs ar savām domām. Ir ļoti svarīgi piedot sev un citiem, atlaist visas dusmas un pārmetumus, bailes un skaudību. Visas negatīvās emocijas ir tā smagā nasta, kuru vajag atstāt, ja mēs vēlamies iet nākotnē ar vieglu dvēseli un izārstet sevi gan fiziski gan garīgi. Ļoti svarīgi ir piedot sev un citiem. Ja kāds Jums ir darījis pāri, lai vai cik grūti tas nebūtu, bet mēģiniem viņam piedot. Ja kāds ir Jūs ļoti sāpinājis, neturiet uz viņu ļaunu prātu. Neapskaudiet tuviniekus, draugus, paziņas. Nedusmojieties bez iemesla. Pieņemiet sevi un savus apkārtējos tādus kādi Jūs esat. Caur piedošanu un atlaišanu cilvēks izārstē savu dvēseli un ķermeni. Tiklīdz cilvēks tiek vaļā no šīm sāpīgajām emociju programmām, viņam uzreiz notiek fiziskas pārmaiņas. Tiek pamainīta enerģija viņa ēteriskajā ķermenī un pakāpeniski cilvēks tiek dziedināts.

2. Zemas vibrācijas

Kas ir zemas vibrācijas? Jebkurš priekšmets un dzīva būtne uz zemes rezonē noteiktās vibrācijās. To var salīdzināt ar mūzikas frekvencēm hercos, kad ir augstāki un zemāki toņi. Jo zemākas ir cilvēka vibrācijas, jo vājāks ir cilvēka enerģētiskais lauks, uz kuru var iedarboties dažādas astrālās būtnes un negatīvā enerģija. Jebkura slimība un vīruss rezonē savā vibrācijā. Parasti tās ir ļoti zema līmeņa. Ja cilvēka vibrācijas ir līdzīgas slimību vibrācijām, tad notiek pieķeršanās cilvēka enerģētiskajam ķermenim un cilvēks pakāpeniski saslimst. Kā var saprast vai cilvēkam ir zemas vai augstas vibrācijas? 

Parasti cilvēki, kuriem ir zemas vibrācijas ir tie, kuri:

 • Pīpē un lieto alkoholu
 • Lieto lamuvārdus
 • Dzīvo negatīvajās emocijās – skauž, dusmojas, aprunā, žēlojas, tur aizvainojumus, dzīvo bailēs
 • Nepareizi ēd. ( smags un neveselīgs ēdiens pazemina vibrācijas )
 • Neseko līdzi savam ārējam izskatam, ir nolaidīgi
 • Dzīvo bez mērķa, nevēlas mainīt dzīvi

Visi šie punkti ļoti kritiski iespaido mūsu dzīvi, ne tikai fiziski, bet arī enerģētiski. Lai mainīt savu enerģiju, cilvēkam vajag mainīties pašam. Alkohols un cigaretes ne tikai nogalina mūsu fizisko ķermeni, bet arī  izveido ļoti lielu daudzumu enerģētisko bloku un caurumu mūsu Aurā. Šie caurumi izveido ļoti lielas enerģijas noplūdes, kā arī rada iespēju dažādām slimībām un astrālajām būtnēm tikt mūsu enerģētiskajā laukā. Dzīvojot ar negatīvajām emocijām un domām, mēs patērējam ļoti lielu daudzumu savas enerģijas. Domājot par vienu un to pašu situāciju vai cilvēku, mēs tērējam ļoti daudz savas dzīvības enerģijas. Citreiz liekas, ka neesam nemaz izdarījuši lielu darbu, bet enerģijas nav. Vai arī vispār nav nekas izdarīts, bet sajūta ir tāda kā pēc noskrietiem 10 km. Mūsu domas un emocijas patērē daudz, tāpēc ir ļoti svarīgi kontrolēt savas domas. Svarīgi ir neieciklēties uz lietām un situacijām. Iemācīties atlaist un neturēt dusmas un negatīvās emocijas. Jāpievērš liela uzmanība arī mūsu ikdienas uzturam. Svaigi dārzeņi un augļi ļoti labi paceļ cilvēka vibrācijas. Tie nes sevī dzīvības spēku, kas lieliski ietekmē gan mūsu enerģētisko gan fizisko ķermeni. Ne reti cilvēki sajūt izmaiņas savā fiziskajā un garīgajā stāvoklī pēc pareizām diētām, vai uztura maiņas. Daudzas slimības tiek dziedētas arī mainot savu ikdienas uzturu. Svarīgi ir sekot līdzi savam izskatam. Ne vienas slimības laikā nedrīkst nokārt rokas un aizmirst par sevi. Jebkuras slimības gadījumā ir jādomā par to, ka tas ir tikai laicīgs stāvoklis. Ir jāuzvelk savas skaistākās drēbes, jāuzsmidzina savas mīļākās smaržas un ir jāiet uz priekšu ar domu, ka slimība pāries. Cilvēka izskats, un tas kā viņš redz sevi spogulī ir tik pat svarīgi, kā vizualizācija par to, ka viņš jau ir vesels. Sekojot līdzi sev, tiek drastiski palielinātas cilvēka vibrācijas. 

Vislabākie veidi kā pacelt cilvēka vibrācijas un uzlabot savu enerģētiku ir:

 1. Pareizs uzturs
 2. Meditācijas
 3. Sports
 4. Pozitīva domāšana
 5. Yoga
 6. Laika pavadīšana dabā
 7. Lūgšanas
 8. Komunikācija ar pozitīviem cilvēkiem

3. Dzīves mērķis

Man ir labs darbs, es pelnu labu algu. Man ir mašīna un savs dzīvoklis. Man ir viss, bet nav veselības. Bieži vien slimība ir zīme tam, ka mēs ejam nepareizu dzīves ceļu. Ikdienas rutīna bieži vien liek mums aizmirst par sapņiem, kurus reiz gribējām īstenot. Par lietām, kuras reiz mums tik ļoti patika darīt. Pagāja gadi, un mēs pavisam par to visu aizmirsām. Un tad pēkšņi dzīvē notiek kaut kas tik briesmīgs kā slimība. Šādos gadījumos vajag apstāties un padomāt, vai mūsu dzīve mūs patiesi apmierina? Vai mēs esam apmierināti ar to, kā mēs pavadam ikdienu, kādu darbu daram un vai dzīvojam tā kā to vēlas mūsu dvēseli? Jāsaprot kāds tad ir īstais dzīves mērķis. Cilvēka dabā ir augt un attīstīties gan garīgi gan materiāli. Ir jāiemācās pieņemt un atlaist lietas. Jādara tas, kas dzīvē patiesi nes prieku. Lielākā daļa cilvēku nezina ar ko viņi vēlas nodarboties. 99% procentu cilvēku dara lietas, kas viņiem nenes prieku un dara darbu, kas viņiem nepatīk. Diemžēl, liela daļa cilvēku baidās no pārmaiņā tādā veidā sāpinot savu dvēseli, kura vēlas darīt pavisam kaut ko citu. Lielisks veids kā saprast sevi un savu dvēseli ir vienkārši aiztaisot acis un palūdzot savus sargeņģeļus un savu augstāko es, lai viņi palīdz saprast savu īsto dzīves mērķi. Lai viņi palīdz un ved Jūs pareizajā dzīves virzienā sava dzīves mērķa realizācijai. To lieliski var izdarīt gan meditācijās gan lūgšanā. Pildot savu dzīves mērķi cilvēks ne tikai būs laimīgs, bet arī izārstēsies no dažādām slimībām, no kurām šķiet zāļu nav!