Vībotne maģiskās īpašības dziednieciskās īpašības

Maģiskais augs – Vībotne!


Vībotne. Pazīstams augs, vai ne? Cik reizes mēs šim augam esam pagājuši garām un nodēvējuši to par parastu nezāli. Šo augu var sastapt gan mājas pagalmā, gan attālā pļavā. Bet vai zinājāt, ka šis augs ir viens no senākajiem augiem, kas agrāk tika izmantots maģijā un maģiskajos rituālos?

Šodien, šajā rakstā, mēs par to parunāsim.

Maģiskais augs Vībotne aizsardzības augs dziedniecība aizsargs pret ļautno aci

Vībotnei piemīt aizsargājošas īpašības. To dēvē arī par burvju un raganu augu. Tas ir viens no spēcīgākajiem maģiskajiem augiem, kas izdzen ļaunos garus. Ļaunajiem gariem nepatīk vībotnes smarža, tāpēc tie atstāj māju. Tiek uzskatīts, ka pat neliels vībotnes saišķis, piekārts guļamistabā, mājas gaitenī un pie durvīm pasargās cilvēku no ļaunajām būtnēm un nesīs mājās mieru, laimi un harmoniju. Lai attīrītu māju no negatīvās enerģijas, ar kūpošu vībotni vajag 3 reizes izstaigāt pulksteņa rādītāja virzienā visas istabas. Vībotnes aizsargājošās īpašības pastiprinās dilstoša mēneša laikā, savukārt visspēcīgākās īpašības šis augs iegūst augusta beigās, vākšanas laikā. Šajā laika periodā vībotnei piemīt ne tikai aizsargājošas, bet arī ārstnieciskas īpašības.

Vībotnes saišķis bērna kabatā pasargās to no skaudības, ļaunprātības, ļaunas acs, citu bērnu agresijas un nelaimēm. Savukārt, ceļojumā paņemta vībotne palīdzēs ceļojumam noritēt raiti un bez negadījumiem. Vanniņas ar vībotni palīdzēs attīrīt dienas laikā uzkrājušos citu cilvēku negatīvo enerģiju un uzlādēt cilvēku ar spēku un enerģiju. Garas pastaigas laikā ieberiet Vībotni savās kurpēs – tas pozitīvi ietekmēs jūsu pašsajūtu un veselību. Vībotnes līdzi nēsāšana palīdzēs atvieglot muguras sāpes. Šim maģiskajam augam ir pozitīva ietekme uz visa cilvēka organismu. Tā atjauno cilvēka saikni ar dabu.

Kopš seniem laikiem Vībotni dažādos rituālos un ceremonijās izmantoja raganas, šamaņi un burvji. Šo augu izmantoja gan zīlēšanai, gan dziedniecībai, gan nākotnes paredzēšanai. Tiek uzskatīts, ka šī auga dūmi dod cilvēkam iespēju saskatīt astrālo pasauli, būtnes un slimības.

Maģiskais augs Vībotne aizsardzības augs dziedniecība aizsargs pret ļautno aci

Vībotnes izmantošana maģijā:

Šo brīnumaugu maģijā un dziedniecībā var izmantot dažādos veidos:

  1. Viens no izplatītākajiem veidiem ir vībotnes likšana zem spilvena. Ejot gulēt, zem spilvena nolieciet vībotnes saišķi. Tiek uzskatīts, ka tas cilvēkam palīdz ieraudzīt astrālos sapņus un sapņus, kas palīdz saskatīt nākotni. Sapņiem piemīt ļoti liels spēks – tie var pateikt priekšā lietas, kuras mūsu apziņa pati neizprot. Citreiz tajos mēs varam saskatīt atbildes uz jautājumiem, kurus paši nevaram atrisināt.
  2. Vībotnes tējiņas. Vībotnes drogas darbojas līdzīgi vērmelei, taču tās vieglāk iedzert, jo vībotne nav tik rūgta. Lakstu vai lapu uzlējumu dzer pa pusglāzei trīsreiz dienā, lai rosinātu ēstgribu un uzlabotu gremošanu, mazinātu menstruālās sāpes, reimatiskās sāpes, galvassāpes, nervozitāti un bezmiegu utt. Var lietot arī brūču apmazgāšanai, kompresēm uz sāpošām locītavām, sejas mazgāšanai pret pinnēm un izsitumiem. Vībotne ir lielisks augs organisma parazītu izvadīšanai.
  3. Daudzi šamaņi un magi kaltētu vībotni izmanto pīpēšanā. Tiek uzskatīts, ka vībotnes dūmi cilvēku ieved transa stāvoklī, kurā viņam atveras saikne ar augstākajiem spēkiem. Veicot rituālus ar šo augu cilvēkam ir jābūt ļoti uzmanīgam. Šis spēcīgais augs var atvērt durvis uz paralēlo pasaulo

 

 

Jaunākā prece

Interesanti raksti