Ķīnas NLO pētnieki ir pārliecināti par citplanētiešu eksistenci

Šobrīd jau ir zināms, ka vairākas ASV valdības institūcijas ir ieminējušās par citplanētiešu eksistenci, taču Ķīnieši vēlas beidzot atklāt visu patiesību.

Nesen notikušajā bezpeļņas organizāciju sanāksmē ar nosaukumu Citizen Hearing pētnieks un Ķīnas NLO Federācijas prezidents Šili Suns ir atklājis patiesību par NLO.

Viņš stāsta, ka NLO fenomens saistās ar tūkstošiem gadu senu pagātni, kad senās Ķīnas kultūra tikai sāka attīstīties. Pēc viņa domām ārpuszemes viesi, iespējams, ir ietekmējuši visu mūsu sabiedrību. Viņi ir piedalījušies cilvēces radīšanā un tad devušies prom, lai varbūt vēlāk atgrieztos un pārbaudītu, kas notiek uz Zemes.

Ķīnas kultūrā šīs ārpuszemes būtnes tika uzskatītas par dievībām, kas iemiesojās vienā kosmiskā radībā – Pūķī.

Ķīnieši uzskata, ka ir cēlušies no Pūķa, un tas, savukārt, Ķīnas kultūrā ir ienācis no visuma. Tātad Ķīnas kultūrā cilvēki ir cēlušies no kosmiskas būtnes.Lūk, ko Šili Suns teica, visiem klātesošajiem, pārstāvot arī citas ietekmīgas amatpersonas no Ķīnas NLO organizācijas:

“Pēc vairāku gadu ilgiem pētījumiem daudzi Ķīnas NLO pētnieki, ieskaitot mani pašu, ir pārliecināti par NLO un citplanētiešu eksistenci.”

Avots: https://zvaigznutulks.lv/interesanti-kinas-nlo-petnieki-ir-parliecinati-par-citplanetiesu-eksistenci/36717/2