Lauru lapu maģija

Lauru lapu Maģija!

Parastā lauru lapa – vienkārša, visiem pazīstama garšviela, kuru izmanto dažādu ēdienu pagatavošanā. Lauru lapas ēdienam piešķir ne tikai pikantu garšu, bet arī unikālu aromātu. Bet vai šī garšviela ir tikai garšviela?…

Laurs ir nemirstības, apņēmības, spēka, uzvaras un domu tīrības atspoguļotājs.

Senā Grieķu leģenda vēsta, ka upes nimfa Dafne, kuru ārkārtīgi iekāroja Apolons, nevēlējās ar viņu precēties un palūdza tēvam, lai viņš viņu pārvērš par lauru koku. Tēvs izpildīja meitas lūgumu. Kopš tā laika Apolons dievināja šo augu. Viņš dāvināja lauru vainagus gladiatoru cīņu uzvarētājiem, kā arī rotāja ar tiem savas mājas un izmantoja kā aksesuārus ikdienā.

Senajā Romā tika uzskatīts, ka šim augam piemīt maģiskas spējas – tas nes panākumus, dod spēku, aizsargā no ļauna.

 

Kā izmantot lauru lapas maģiskiem mērķiem?

  1. Lai veiktos visos darbos – Ar sarkanu diegu vajag sasiet piecas lauru lapas un pakārt virs dzīvokļa vai mājas ieejas durvīm.
  2. Lai vājinātu sāpes dzemdību laikā – gultas malas, uz kuras guļ grūtniece ir jānoklāj ar lauru lapām.
  3. Lai piepildītos vēlēšanās – tā ir jāuzraksta uz lauru lapas, kuru pēc tam jāiemet ugunī vai arī jāsadedzina uz sveces, palūdzot, lai šī vēlēšanās piepildās.
  4. Lai jūsu finansiālais stāvoklis vienmēr būtu stabils – Lauru lapai virsū ir jāuzpilina pilīte ar piparmētru eļļu. Kad lauru lapa izžūs, tā ir jānesā makā, kopā ar naudu.
  5. Lai pasargātos no slimībām un ļaunas acs – lauru lapu vajag turēt pie gultas galvgaļa. Ir ticējums, ka lauru lapas spēj noņemt negatīvo enerģiju.
  6. Lai iegūtu laimīgu un bagātu ģimenes dzīvi, vakarā pirms kāzām jaunlaulāto apavos jāievieto trīs lauru lapas. No rīta tās ir jāpaņem un tos un jāsadedzina sakot: “Es nesu mājā laimi (līgavas un līgavaiņa vārds).”
  7. Lai pasargātu māju no laupītājiem un citiem ļauniem cilvēkiem, zem paklāja, kas atrodas netālu no ārdurvīm, ir jānovieto 4 lauru lapas. Lapas ir jānovieto ar kātiņiem vienai pret otru, lai sanāktu krusta forma. Katru jaunu mēnesi nomainiet lauru lapas pret jaunām.
  8. Lai sasniegtu izcilus panākumus jebkurā sporta veidā, pirms sacensībām ir nepieciešams apsmidzināt savu ķermeni un apģērbu ar uzlējumu, kas ir izgatavots no lauru lapām.

Ieskaties arī mūsu preču katalogā un atrodi antrodi fantasiskas dāvanas sev vai kādam sev tuvam cilvēkam svētkos 🙂 !