Dabīgo akmeņu attīrīšanas metodes

Dabīgo akmeņu attīrīšanas metodes

Tiek uzskatīts, ka kristāli ir vienas no senākajām dvēselēm uz planētas Zeme. Daudzi ezotēriķi uzskata, ka kristālu vibrācijas notur mūsu planētu ideālā līdzsvarā, pasargājot mūs no dažādām kataklizmām un nelaimēm. Jau no izseniem laikiem mistiķi uzskata, ka sasniedzot noteiktu garīgo stāvokli, cilvēkam atveras spējas komunicēt ar šīm brīnišķīgajām dvēselēm kristālu formā… Kā jau mēs zinam, ir daudz un dažādi minerāli un katram no šiem brīnišķīgajiem akmeņiem piemīt savas īpašības – dažiem pasargāt no ļaunas acs, dažiem dziedināt, bet dažiem nest mīlestību vai laimi. Jebkurā gadījumā katrs no šiem kristāliem sevī uzkrāj milzīgu informācijas apjomu. Tā var būt gan pozitīvā enerģija, gan negatīvā. Tāpēc, lai mūsu izvēlētais kristālu amulets mūs pilnībā pasargātu no negatīvajām enerģētiskajām vibrācijām, tas ik pa laikam ir jāatīra un jāuzlādē no jauna 😊

Pēc vairāku klientu lūguma izstāstam galvenās dabīgo kristālu attīrīšanas metodes, kuras lieliski noder tad, kad ir iegādāts jauns akmens vai dabīgo akmeņu rotaslietas un to vajag attīrīt!

1.Attīrīšana ar ūdeni.
Metode ir vienkārša, akmens tiek novietots tekošā ūdenī, un atstāts tajā uz nenoteiktu laiku, paļaujieties uz savu izjūtu. Šajā metodē var izmantot krāna ūdeni, bet viennozīmīgi labāk ir izmantot dabīgu strautu. Ja tāds ir pieejams, tad akmens būs neizsakāmi pateicīgs.
2.Attīrīšana ar sāli.
Šo metodi var uzskatīt kā vienu no ekonomiskākajām metodēm, taču tā ir visnotaļ graujoša lielākai daļai no akmeņiem. Lielākā kristālu daļa ir ļoti jūtīga prêt sāli, tāpēc vislabāk kristālu ir novietot nevis pašā sālī, bet blakus tam. Sāls enerģētika attīrīs kristālu.
3.Attīrīšana ar vīraku.
Šī metode ir visnotaļ populāra, strādājot ar akmeņiem ikdienā. Tiek izvēlēts vīraks, ieteicams asākas smakas un akmens tiek novietots, gruzdošā vīraka, dūmu plūsmā.
4.Attīrīšana ar lūgšanām.
Izmantojot šo metodi akmeni vai akmens rotaslietu paņem rokās. Lūgšanas laikā iedomājas baltu gaismu, kura apņem akmeni un attīra to. Lūgšanas var būt dažādas, galvenais, lai pašam pieņemamas un sirsnīgas.

Ieskaties mūsu preču katalogā un izvēlies sev vispiemērotāko aizsargatlismanu: https://biofamily.lv/product-category/rotaslietas-no-dabigajiem-akmeniem/

Jūsu Biofamily.lv ❤️