Dabīgo akmeņu talismani

Dabīgo akmeņu Talismani

Dabīgo akmeņu Talismani

Akmeņi un to maģiskās īpašības ar savu unikālo skaistumu un neatkārtojamo enerģētiku jau no seniem laikiem piesaista cilvēku. Senos laikos tika ievērots, ka akmens parādīšanos cilvēka dzīvē vienmēr pavadīja dažādi notikumi, gan pozitīvi, gan negatīvi. Noslēpumainās akmeņu īpašības tika pētītas tūkstošiem gadu. Tie tika izmantoti kā amuleti un talismani, kuri piesaistīja veiksmi un sargāja savu īpašnieku no nelaimēm un maģijas. Dabīgo akmeņu izmantošana ir plaši izplatīta Tibetas medicīnas praksē. No akmeņiem tika izveidoti dažādi masāžas priekšmeti – piramīdas, bumbas. Šo priekšmetu dziednieciskās īpašības tiek izmantotas līdz šim. Ķīnas medicīnas praksē valda uzskats, ka dabīgais akmens ar savām enerģētiskajām īpašībām var stimulēt kādu noteiktu organisma punktu vai orgānu, tādējādi līdzsvarojot iņ un jan dzīvības enerģijas tajā. Savukārt Indijas Jogi, lai pasargāt sevi no dažāda veida negatīvās enerģijas, lāstiem un maģijas, no dabīgiem akmeņiem veido dažādus aizsargtalismanu. Astrologi uzskata, ka katrai zodiaka zīmei ir savs dzimšanas akmens, kas darbojas kā aizsargamulets, nes veiksmi un uzlabo veselību. Atbilstoša zodiaka zīme īpaši pastiprina katra akmens maģiskās īpašības.

Dabīgo akmeņu talismani

Katram dabīgajam akmenim piemīt savas maģiskās īpašības. Valda uzskats, ka nevis cilvēks atrod savu talismanu, bet akmens pats izvēlas savu jauno saimnieku. Izvēloties savu jauno aizsargamuletu vienmēr ir jāuzticas savai iekšējai intuīcijai. Citreiz, neskatoties uz skaisto akmens izskatu, intuīcija liek izvēlēties pavisam citu akmeni, kurš nemaz nepiesaistīja uzmanību sākumā.

Visspēcīgākie maģiskie amuleti ir tie akmeņi, kas ir kļuvuši par ģimenes relikviju un tiek nodoti no paaudzes paaudzei. Šādi amuleti sevī ir uzņēmuši visu dzimtas koka spēku.

Spēcīgi ir arī tie amuleti, kuri tiek dāvināti ar mīlestību un no sirds. Cilvēks, kurš ar patiesu mīlestību dāvina šādu akmeni, neapzināti to uzlādē ar lielu spēku.

Kad esat iegādājies sev jaunu amuletu, pirms lietošanas to noteikti vajag attīrīt, jo akmens sevī var uzkrāt ļoti daudz negatīvās enerģijas. Par attīrīšanas metodēm varat uzzināt piespiežot šeit!

Ienāc mūsu dabīgo akmeņu katalogā un izvēlies sev vispiemērotāko talismanu aizsardzībai: https://biofamily.lv/product-category/rotaslietas-no-dabigajiem-akmeniem/