Kosmiskais pievilkšanās likums!

Šis raksts būs par to, ka nav bezcerīgu situāciju, ka, kamēr vien cilvēks ir dzīvs, vienmēr pastāv iespēja mainīt savu dzīvi, ja līdz šim kaut kas tajā nav apmierinājis. Džo Vitāle ir viens no tādiem cilvēkiem, kas pilnībā izmainīja savu likteni, neilgā laika posmā no hroniska neveiksminieka kļūstot par dzīvesprieka iemiesojumu un vairāku miljonu īpašnieku.

Džo Vitāle – kādreizējais Dalasas bezpajumtnieks, kas cieta badu un mocījās ar depresiju, bet tagad – vairāk kā 30 grāmatu un 12 filmu autors, tai skaitā viens no filmas „Noslēpums” ( The Secret ) autoriem, rakstnieks, marketologs, dziednieks ar doktora grādu metafizikā.

Viņš ceļo pa pasauli, pērk sev dārgas rotaļlietas ( tādas kā, piemēram, automobiļu kolekcija ) un nodarbojas ar lietām, kas viņam patīk.

Pašlaik viņš ir bagāts, populārs un ļoti veiksmīgs cilvēks, un to visu viņš esot panācis, pielietojot zināšanas par pievilkšanās spēka likumu – likumu, kas izmainīja viņa dzīvi un turpina mainīt miljoniem cilvēku dzīves visā pasaulē.

Tieši tagad un tūlīt sāciet iztēloties to, ko vēlaties savā dzīvē.

Tūlīt pat paņemiet papīra lapu un sāciet pierakstīt visu, ko vēlaties.

Domājiet globāli, nekādu ierobežojumu. Domājiet kā spēcīgs burvis, nevis kā mazs bērns.

Iedomājieties, ka jums ir burvju nūjiņa, ar kuras palīdzību var piepildīt visas vēlēšanās. Vienīgais, kas jums jādara – jānosauc šīs  vēlēšanās.

Iedomājieties skaidri, konkrēti , precīzi, visos sīkumos un smalkumos, lai nesanāktu tā, ka, piemēram, jūs sakāt: „Es gribu vairāk naudas” un jums pie algas pieliek vienu latu – vēlēšanās ir piepildījusies… Tāpēc ir jāprecizē – cik vairāk? Cik tieši jūs gribat, kādu konkrēti summu?

Ja jūs sakāt, ka gribat citu mašīnu, tad var gadīties, ka tiksiet pie kādas vecas grabažas, jo arī tā jau būs cita mašīna, tāpēc, iztēlojoties savu jauno mašīnu, apsveriet visas detaļas – kādas markas mašīna tā būs, kura gada, kāda iekšējā apdare, kādā krāsā, kādas sajūtas jūs pārņems, sēžot pie tās stūres utt.

Liela daļa no mums vispār nezin, ko vēlas, nerunājot par to, kā pareizi vēlēties

Pārliecinieties, ka jūsu vēlmes nāk no jūsu sirds.

Nemelojiet sev! Nevajag kaut ko vēlēties tikai tāpēc, ka jums vai vēl kādam citam liekas, ka tā VAJAG. Vēlieties to, ko jūs patiešām GRIBAT, to, kas darīs jūs laimīgus.

Kad izvirzāt sev mērķi, pārliecinieties, ka tā sasniegšana palīdzēs vēl kā minimums trim cilvēkiem.

Apdomājiet, vai tas, ko vēlaties nesīs pozitīvas izmaiņas jūsu dzīvē, jūsu tuvinieku dzīvēs, kā arī visai sabiedrībai un planētai kopumā.

Kad vēlme ir noformulēta, tā jāatlaiž

Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka nav jālauza galva par to, kā šī vēlme tiks piepildīta, un vai tas vispār ir iespējams. Ja jums nav ne jausmas, kādā veidā tā piepildīsies, atstājiet to Visuma ziņā.

Pateicības jūtas

Lai tiktu pie kaut kā vairāk, ir jānovērtē to, kas ir pašlaik.

Pirms vēlēties kaut ko vairāk, apstājieties un novērtējiet to, kas jums jau ir. Sameklējiet lietas sev apkārt par kurām jau tagad varat būt pateicīgs. Pateicība ir ļoti spēcīgs instruments. Tā var mainīt visu un piesaistīt vēl vairāk to, par ko pateikties. Jo vairāk mēs cienām un esam pateicīgi par visu labo, kas mums jau ir, jo vairāk labu lietu mēs sev piesaistīsim.

Tūlīt pat sastādiet sarakstu ar lietām, par kurām esat pateicīgs jau šodien.

Piedošanas spēks

Visas negatīvās emocijas, kas ir mūsos, traucē cirkulēt enerģijai, tāpēc , lai ielaistu savā dzīvē jaunus, pozitīvus notikumus, jāatbrīvojas no tādiem emocionālajiem stāvokļiem kā aizvainojums, dusmas, ļaunatminība, atriebības plānu kalšana utt. Piedodot saviem pāridarītājiem, mēs, pirmām kārtām, atbrīvojam un dziedinām sevi un ļaujam savā dzīvē ienākt jaunām, pozitīvām pārmaiņām.

Džo Vitāle atrodas nepārtrauktā kustībā – viņš daudz ceļo, lasa lekcijas un vada seminārus, darbojas vairākos projektos vienlaikus, strādā pie audio un video ierakstu veidošanas un daudzi brīnās, kā viņš visu var paspēt, uz ko Džo atbild:

„Manas produktivitātes noslēpums ir sarakstu veidošanā – katru vakaru es veidoju divus sarakstus nākamajai dienai:

  1. saraksts ar lietām un darbiem, kurus es gribu paveikt un izdarīt pats;
  2. saraksts ar vēlmēm un lūgumiem, ko es gribu, lai manā labā izdara Visums.

Šos sarakstus es stādu katru vakaru un eju gulēt ar ticību, ka rīt Visums pastrādās ar tam domāto sarakstu, bet es, savukārt  – pastrādāšu ar savējo.”

Džo Vitāles oficiālā mājas lapa – www.mrfire.com (angļu val.)Autors: tava-pasaule.lv
Avoti: Džo Vitāles semināri Maskavā, personiskais arhīvs.