Rūnu maģiskās spējas

Rūnu pielietojums ir dažāds. Tās lieto zīlēšanā, veido talismanus, amuletus. Rūnas var tikt veidotas no dažādiem materiāliem: koka, stikla, akmens, rūnu kartiņas no papīra. Var izmantot tādu materiālu, kurš labāk patīk. Šeit aprakstīšu rūnu pielietojumu ikdienā. Rūnu var vienkārši nēsāt kabatā, somiņā un vajadzības gadījumā nomainīt uz citu rūnu. Pirms sākat lietot rūnu kā talismanu, tā ir ” jāatdzīvina” t.i. turot rūnu plaukstā tā ir jāuzlādē ar savu enerģiju, kā arī rūnai ir jādot konkrēts uzdevums. Iedomājieties, kā rūnas zīmējumā ielīst spoža gaisma. Pēc tam variet rūnu nēsāt sev līdzi vai arī nolikt kādā noteiktā vietā.

Rūnu pielietojums:
LAGUZ – pastiprina psihiskās spējas, paaugstina intuīciju, likvidē strīdus, veicina laulības noslēgšanu, palīdz izveidot jaunas draudzības saiknes, pastiprina pievilcību. Rūnu izmanto, lai ārstētu vairogdziedzera slimības.
EIHWAZ (EIHWAS) – pasargā no maģiskas iedarbības, palīdz izvairīties no nepamatotām bailēm. Rūnu iesaka nēsāt cilvēkiem, kam ir svārstīgs asinsspiediens.
PERTH – aizsargā grūtniecības laikā, palīdz nozaudētu mantu meklēšanā, palīdz “atbrīvoties no pagātnes nastas”, rada jaunas situācijas un iespējas. Rūnu izmanto, lai uzlabotu redzi un ar redzi saistīto slimību ārstēšanā.
ALGIZ – pastiprina maģiskās spējas, aizsargā no negatīvās ietekmes, palīdz mērķu sasniegšanā. Dziedniecībā šo rūnu izmanto bezmiega gadījumā.
SOWL (SOWULO) – palīdz attīrīt enerģētiskos kanālus. Rūna palīdz samazināt svaru, palīdz nostabilizēt, noregulēt vielmaiņu.
INGUZ – palīdz lauksaimniecības darbos, dziedē sieviešu neauglību un vīriešu impotenci, palīdz noguruma gadījumos.
DAGAZ – palīdz nostabilizēt materiālo stāvokli, palīdz veiksmīgi atrisināt samilzušo problēmu. Šī rūna palīdz dziedēt dažādas kuņģa slimības.
OTHAL (ODHAL) – harmonizē attiecības starp ģimenes locekļiem, aizsargā īpašumu, uzlabo veselību gados vecākiem cilvēkiem, lieto aknu slimību ārstēšanā.
JER (JERA) – piesaista naudu izstrādātiem projektiem, veicina projektu veiksmīgu izpildi. Dziedniecībā izmanto vispārējas veselības uzlabošanai.
TEIWAZ – stiprina gribasspēku, sargā no negatīvas ietekmes, uzlabo potenci un dziedina prostatas problēmas.
BERKANA (BERCANA) – palīdz neauglības gadījumos, atvieglo dzemdības, pasargā no nodevības, apmāna, nomierina nervus, izmanto nieru slimību ārstēšanā un pie ilgstoši dzīstošām rētām.
EHWAS (EHWAZ) – palīdz problēmu atrisināšanā, sargā ceļojuma laikā (īpaši ūdenī), palīdz dziedināt dažādas hroniskas slimības, mazina un atbrīvo no galvassāpēm.
MANNAZ – palīdz sadarbības kontaktu izveidošanā, aktivizē intuīciju, paaugstina intelektu. Dziedniecībā šī rūna atbild par visām cilvēka maņām: ožu, redzi un dzirdi, palīdz novērst matu izkrišanu.
FEHU – palīdz darba meklējumos, harmonizē attiecības starp vīrieti un sievieti fiziskā plānā. ŠO rūnu izmanto, lai aizsargātos no dažādām slimībām.
URUZ – palīdz saglabāt labu fizisko formu un palīdz sirds slimību ārstēšanā.
THURISAZ – palīdz rast izeju sarežģītā situācijā, neitralizē naidīgas un pat maģiskas darbības rezultātus, samazina jebkura veida sāpes.
ANSUZ – palīdz aizsargāties no burvestībām, palīdz eksāmenu laikā un svarīgu sarunu laikā. Šī rūna ir spēcīgs aizsargs bērniem.
RAIDO – aizsargā ceļojuma laikā, likvidē šķēršļus ceļojuma laikā. Palīdz mugurkaula slimību gadījumos.
KANO (KENAZ) – palīdz māksliniekiem darbā, paaugstina ticību sev, sargā no burvestības. Palīdz pie dažādām sieviešu ginekoloģiskajām slimībām.
GEBO – Veicina darba un seksuālo attiecību veidošanos, nes veiksmi.
WUNJO – nostiprina draudzības un mīlestības jūtas, veicina izaugsmi pa karjeras kāpnēm, nes veiksmi ceļojuma laikā, veido psiholoģisku komfortu, stiprina imunitāti.
HAGALAS (HAGALAZ) – palīdz iziet no depresijas, aizsargā pret vampīriem, skauģiem, nelabvēļiem un “ļauno aci”.
HAUTHIS (NAUTIZ) – aizsargā pret apmelošanu, palīdz gadījumos, kad ir vēlme atmest alkohola lietošanu. Palīdz nervu slimību ārstēšanā.
ISA – ” iesaldē” un bremzē slimības attīstības gaitu, aizsargā pret burvestībām.

Dažas rūniskās formulas ikdienai


1)  Maģiskā formula labklājībai un veiksmei

Rūnas : Fehu – Sowl – Othals – wunjo

2) Maģiskā formula naudas un labklājības piesaistīšanai

Rūnas : Fehu – Fehu – Fehu

Šī formula palīdzes piesaistīt situācijas, kuras nesīs materiālo un finansiālo labumu. Trīskāršs rūnas fehu pielietojums ne tikai pastiprina rūnas darbību, bet arī pastriprina tās enerģētiku, kura projecējas Jūsu ikdienā un ietekmē jūsu rīcību.

3) Maģiskā formula veiksmei

Rūnas: Dagaz – Ewaz – Fehu -Wunjo

Šī formula palīdzēs pārvarēt ikdienas grūtības caur paverošām iespējām. Viņa palīdzēs sagatavot un  izveidot ceļu, kas ļaus tikt ārā no grūtām dzīves situācijām. Šī rūna palīdzēs uzņemt to enerģiju, kura būs nepieciešama, lai sasniegt nospraustos mērķus. Šo formulu bieži izmanto arī ilgstošu, hronisku slimību ārstēšanā, tajā skaitā arī psiholoģiska tipa ( piem., depresijas )slimību dziedniecībā. Šīs formulas īpašība ir tāda, ka tā spēj izkustināt no vietas dziedniecības procesu un aktivizēt ārstēšanos.

4) Maģiskā formula bagātībai, labklājībai un uzplaukumam

Rūnas : Dagaz – Anzus – Dagaz – Othal

Šīs rūnas galvenais atbalsts ir Dievi un senči.  Šīs rūnas galvenā īpašība ir nest bagātību un labklājību ģimenei.

5) Maģiskā formula laimei un veiksmei

Rūnas : Anzus – Uruz – Jer – Anzus

6) Maģiskā formula veselībai un ilgam mūžam

Rūnas : Dagaz – Inguz

7) Maģiskā formula mājas, dzīvokļa aizsardzībai ( No visa negatīvā )

Rūnas : Teiwaz – Algiz – Othal – Algiz – Teiwaz

Šī ir ļoti stipra maģiskā formula , kas aizsargā dzīvokli no visas negatīvās enerģijas. Šī maģiskā formula aizsargā no citu cilvēku skaudības, lāstiem, ļaunas acs. Formula pasargā no nelaimes gadījumiem. Izveidoto rūnisko talismanu ir jānovieto virs ieejas durvīm.