Vārdi, nodomi, domas un bailes …

Varbūt tieši nodomi, domas, mutiski un rakstiski pateiktie vārdi ir iemesli tam, kāpēc masumēdiji nepārtraukti piepilda mūs ar bailēm, pavēstot mums dažādus briesmu stāstus, jo, galu galā, kad mēs dzīvojam bailēs, mēs  vairāk un vairāk zaudējam savu civilo brīvību.

Visās reklāmās ir redzami ideāli skaisti cilvēki, ar ideāli skaistiem dzīvokļiem, mašīnām, mājām, apģērbu..  Šīs mākslīgās realitātes mērķis ir ieskaidrot cilvēkiem to, ka tieši tādai ir jābūt viņu dzīvei .  Šīs reklāmas iesēstas cilvēku zemapziņā, liekot domāt to, ka cilvēks var būt veiksmīgs tikai tādā gadījumā, ja dzīvos tieši tā, kā to saka reklāma, ģērbsies tā, kā to iesaka reklāma…

Sociālais pētnieks Dveins Elgins savā rezumē izklāstīja, ka Amerikā cilvēki vidēji dienas laikā pavada aptuveni 6 stundas pie TV ekrāniem. Tas nozimē to, ka gada laikā cilvēks noskatās vismaz 25 000 dažādas reklāmas. Lielākā daļa reklāmu tiek izveidotas sadarbojoties ar valsts profesionālākajiem psiholoģiem, kuri iesaka lielajiem uzņēmumiem kā pareizi ieteikmēt cilvēku zemapziņu. Viņu uzdevums ir izdomāt to, kā vērst mūsu uzmanību un likt mums sajusties nepilnīgiem, ja mums nav reklamētās produktus. Diemžēl šīs reklāmas nav balstītas tikai uz kādu konkrētu preci, bet arī uz dzīvesveidu kopumā. Viņu galvenais mērķis ir hipnotizēt mūs no dienas dienā, 25 000 reizes gadā , katru gadu, lai rezultātā mēs kļūtu par “iezombētu” patērētāju, kuram rūp tikai jaunas preces vai produkcijas iegāde. Šādā veidā cilvēks kļūst viegli kontrolējams, viņam vairs nerūp viņa pilsoniskā brīvība. Cilvēki mazāk un mazāk uzmanības pievērš tam, kas notiek viņiem apkārt.

Kā vienu no iemesliem var minēt to, kāpēc valdība, joprojām, izmanto fluorīdu dzeramajā ūdenī. Galvenais fluorīda izmantošanas iemesls ir tāds, ka tas ir ļoti neirotoksisks ( kritiski ietekmē smadzeņu darbību un nervu sistēmu ), kā arī kalcificē čiekurveida dziedzeri.

Izvēlieties savas domas un nodomus uzmanīgi..
Kas notiktu, ja visi izmantotu tikai pozitīvus vārdus, ar pozitīvām domām un nodomiem? Atbilde ir vienkārša: Pasaulē notiktu daudz pozitīvu pārmaiņu!!!!!

Un pēdējais …. Mūsu ķermenis sastāv no 90% ūdens. Ir pierādīts , ka domas un nodomi maina ūdens struktūru. Varat iedomāties uz ko ir spējīgs mūsu ķermenis ? ….